سوالات رایج در مورد پکیج های آموزشی اشکان حامدیان

جواب سوالتون رو پیدا نکردید ؟

سوالات

2 تا 3 ماه .متناسب با زمانی است که شما در طول روز برای تمرین خود قرار میدهید.
بله 100 در 100 انجام می شود. هر فرد متناب با اهدافی که دارد برنامه خود را دریافت می کند و تمامی مراحل این پکیج ها پشتیبانی دارد.
بله میتوانید به آیدی که به شما داده می شود پیام دهید و پاسخ خود را دریافت کنید.( البته این سبک آموزشی آنقدر دقیق برنامه ریزی و درس داده شده که قطعا سوالی پیش نخواهد آمد که اگر هم سوالی پیش بیاید میتوانید با استاد در ارتباط باشید.)

بله حتمن همینطور است.
توضیح: نکته ایی مهم است که باید هوشمندانه عمل کنیم.توجه کنید که تمامی این آزمونها و مهارتها بازی با اسامی هستند. چرا؟؟؟ زیرا زمانی که شما میخواهید صحبت کنید به چه دانشی نیاز دارید؟برای نوشتن چطور؟؟ و برای ترجمه کردن چطور؟؟ برای شنیدن و ترجمه کردن یا تست زدن در آزمونها؟؟؟
برای جواب دادن به تمامی اینها به 2 عامل بیشتر احتیاج نیست :
1. ساختارهای مفهومی در زبان و 2. دایره لغت مناسب.( در کل برای یادگیری جامع در زبان انگلیسی باید ساختارها را بیاموزیمو یاد داشته باشیم تا بتوانیم هر جمله ایی که خودمان می خواهیم تولید کنیم نه اینکه زبان و جملات را حفظ کنیم! با حفظ کردن یادگیری ما میشود یادگار و بعداز مدتی از یادمان می رود اما با مفهومی یادگرفتن یادگیری ما می شود ماندگار و هیچ وقت دانشی را که یاد گرفته ایم فراموش نخواهیم کرد.

جواب: این سبک آموزشی بر اساس گرامر آموزش میدهد وبه موازات آن دایره لغات زبان آموزان رو متناسب با اهدافی که دارند اضافه میکند و سپس بعداز آن براحتی میتوانند مکالمه کنند.
توجه: : گرامر منظور فرمول مصدر و مضاف و نهادو اینا نیست منظور یاد دادن مفاهیم ساختارهای ثابت در زمان و مکان مناسب است که چه معانی و مفاهیمی را میتوانند داشته باشند بطور مثال آیا میدانید will 7 مفهوم دارد که میتواند در جایگاه های و زمانهای متفاوت مفهوم های متفاوت داشته باشد؟؟! که به چندتایی اشاره میکنم مانند :
قول دادن. تهدید کردن. انجام کارهای داوطلبانه. مفهوم عدم تمایل در انجام کاری . معنای کارهای برنامه ریزی نشده و یهویی و……. را داشته باشد.
در ابتدای دوره متناسب با اهداف هر زبان آموز برنامه مشخص و دقیقی به زبان آموزان داده میشود که پله پله همگام با انها به جلو میرویم ( از پایه تا سطح پیشرفته ).
بعداز پایان هر مبحث آموزشی زبان آموزان تمرینهایی را که در انتهای هر قسمت قرار داده شده حل می کنند و بعد با جواب آن جواب خود را مقایسه و چک میکنند تا تمامی اشکالاتی که درصورت احتمال دارند برطرف شود.لازم به ذکر است که زبان آموزان هیچ منبعی احتیاج ندارند چرا که تمامی منابع مورد نیاز به آنها گفته و داده می شود.