درود میفرستم به تک تک شما عزیزان جان. من اشکان حامدیان هستم. می دونم وقتتون با ارزشه. بنابراین مقدمه چینی نمی کنم. فقط پیشنهاد میکنم این چند ویدیو در این صفحه رو با دقت و با حوصله مشاهده کنید تا حسِ خوبِ آموزش رو تجربه کنید.به شما قول میدهم بعداز دیدن این ویدیو ها , پاسخ چالش هایی که در طی سال ها برای شما بی جواب یا گمراه کننده بود رو دریافت می کنید. بنابراین با دریافت اطلاعات درست دیدِ متفاوتی را در آموزش زبان انگلیسی پیدا خواهید کرد و می توانید تصمیم درست و منطقی را برای آیندهِ آموزشی خود بگیرید.

دلایل ناکامی زبان آموزان

میخوام دلایل ناکامی زبان آموزان و موفق شدن زبان آموزان رو بطور کامل بهتون بگم و یک مشاوره کاملی رو بهتون بدم تا بتونید اطلاعات درستی رو کسب کنید و تصمیم درستی رو برای شروع یادگیریتون داشته باشید.
دلایلی که زبان آموزان سالهای سال میرن کلاس موفق نمیشن:
1. یکی از این دلایل تحت الفظی فکر کردن و حفظ کردن جملات است.
2. یکی دیگش اینه که مطالب رو پراکنده یاد میگیرن و نمیدونن که دستاوردهای آموزشیشون چیه.
3. یکی دیگش اینه که روش خواندن و برنامه ریزی دقیقی متناسب با اهدافشون ندارن و کسیم بهشون نمیگه.
4. یکی دیگش اینه که………………………………………………………
خب دیگه من نمیگم بقیشو خودت در ویدیوی مشاوره آموزشی من بطور کامل ببینید تا بتونید تصمیم درستی رو برای یادگیری زبان انگلیسیتون داشته باشید.

روش آموزشی پکیج های تصویری Special با اشکان حامدیان چگونه است؟؟؟

برای آشنایی با من . پکیج های من و سبک آموزشی من این ویدیو رو ببینید.

دستاوردهای زبان آموزان در پایان مرحله اول

دستاوردهای زبان آموزان در پایان مرحله اول آموزشی یعنی ماه اول چیست؟؟ ببینید این ویدیو را….

لغات را چگونه بیاموزیم که فراموش نکنیم؟؟

لغات را چگونه بیاموزیم که کاربردی باشند ؟؟!

بالای 90 درصد زبان آموزان در حفظ کردن دایره لغات خود اشتباهتی را مرتکب می شوند که باعث اذیت شدن آنها و پر شدن ذهن آنها میشود و در آخر میفهمیم که کلی لغات بلدیم ولی مکالمه بلد نیستم یا جمله سازی بلد نیستیم یا لغات بلدیم حفظ کردیم ولی نمیتونیم ترجمه کنیم.
برای اینکه بدانید چگونه باید لغات را حفظ کرد و اینکه فلسفه 504 واژه تافل و آیلتس چه هستند بادیدن این ویدیو با من همراه باشید.

چرا آموزش با پکیج های خاص ؟ Special