داستان من

بیشتر درباره اشکان حامدیان بدانید

اشکان حامدیان: مدرس زبان انگلیسی . دارای مدرک کارشناسی رشته آموزش زبان انگلیسی. صاحب سبک و مولف کتاب و پکیج های تصویری خاص : Special
بمدت 7 سال است که در این حرفه فعال است. در تمامی سطوح و بخش های مختلف مانند گرامر. مکالمه . تافل . آیلتس وکنکوری مشغول به تدریس به زبان آموزان در سراسر کشور چه ازطریق آنلاین چه در کلاس های حضوری است . دارای مدارجِ آکادمیکِ آموزشیِ WTG و Professorship اتحادیه اروپا در زمینه مدیریت و روشهای نوین تدریس است. اشکان حامدیان در راستای یک همکاری ارزشمند با انتشارات جنگل و جاودانه با چاپ .نشر و توزیع این مجموعه آموزشی در سراسر کشور قدمی مهم برای علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی را برداشته است.
زبان آموزان می توانند با تهیه این مجموعه آموزشی از اصول و پایه تا پیشرفته زبان انگلیسی را بیاموزند.سبک آموزشی در این پکیج ها مفهومی است و بر پایه گرامر است یعنی با چینش GVS Grammar Vocabulary Speaking زبان آموزان موفق به یادگیری می شوند. که این مجموعه آموزشی مناسب برای سنین 13 تا 65 سال است. با این پکیج های آموزشی بنام خاص یا همان SPECIAL زبان آموزان زبان انگلیسی را در 2 ماه به سطح یادگیری مکالمه و در 4 ماه بطور جامع زبان می آموزند. در واقع ایراد بزرگی که وجود دارد این است که زبان را زبان آموزان حفظ می کنند اما استاد این کار را که بر اساس سیستمهای کلیشه ایی انجام میشود انجام نمیدهد و مفهومی زبان را آموزش میدهد تا زبان آموزان بتوانند هر جمله ایی که می خواهند خودشان تولید کنند و براحتی و بدون فکر کردن صحبت کنند نه اینکه حفظ کنند و بعد از مدتی کوتاه یادشان برود. در واقع بر اساس ساختارهای ثابت و مفهومیِ گرامر به زبان آموزان آموزش داده میشود. اما باید بدانیم منظور از گرامری که اشکان حامدیان می گوید فرمولهای مضاف و مصدر و نهاد و… اینا نیست. منظور جایگاه و مفاهیمِ ساختارهای مهم و ثابت هستند که بعداز آن بطور موازی دایره لغت زبان آموزان را با یک برنامه دقیق از سمت اشکان حامدیان بالا میرود و بعد براحتی میتوانند بنویسند صحبت کنند و ترجمه کنند . اشکان حامدیان برای حفظ لغات . تلفظ و بخش شنیداری برنامه دقیقی به زبان آموزان میدهد تا نیازی به هیچ منبعی نداشته باشند.مشاوره های رایگان از خصوصیات استاد اشکان است چرا که او معتقد است زبان آموزان باید قبل از شروع آموزش اطلاعات درستی را نسبت به دروره آموزشی خود بدون پرداخت هیچ هزینه ایی دریافت کنند چرا که دانستن حق هر فردی است. از علاقهمندی ها و خصوصیات وی این است که از سر عشق و با تمام وجود با زبان آموزانش همراه شود تا با حمایت خود آنها را در این مسیر پر پیج و خم یاری کند تا به هدف آموزشی خود برسند.
از مهمترین ویژگی های استاد اشکان حامدیان: انتقال مطالب به شکل خیلی ساده و جذاب است. او صاحب سبک است و بر اساس آنالیز های دقیق وشناخت مناسب از محیط پیرامون برنامه های آموزشی بسیار پرانرژی و خوبی را می دهد.
پیگیری آموزشیِ زبان آموزانش همواره در کارهای اشکان حامدیان قرار دارد.او دلسوز و مهربان و به دنبال نتیجه مثبت است. مشخص بودن سبک آموزشی و روشن بودن دستاوردهای آموزشی اشکان حامدیان از ویژگی های بارز او است.
امیدوارم هر کجای این سرزمین خاکی هستید مانا باشید و برقرار.
( یادگیری با پکیج های خاص SPECIAL قطعی است )

گواهینامه های آکادمیک

“Success is no accident. It is hard work, perseverance, learning, studying, sacrifice and most of all, love of what you are doing or learning to do.”

Ashkan Hamedian