توضیحات جامع در مورد پکیج گرامر و مکالمه زبان انگلیسی خاص انگلیش:

درود به تک تک شما عزیزان جان. مستقیم به اصل مطلب می پردازم که روش آموزشی در پکیج آموزش گرامر و مکالمه زبان انگلیسی خاص انگلیش چه است؟ و دستاوردهای آموزشی شما چه هستند؟

پکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش در مرحله ی 1 شامل چیست؟

پکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش شامل 2 عدد دی وی دی است و یک کتاب 80 صفحه ایی که این کتاب آزمون و تمرین این پکیج آموزشی است.

 

پکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش در مرحله اول چند قسمت آموزشی دارد؟

8 قسمت آموزشی و بیش از 8 ساعت آموزش تصویری به همراه برنامه ریزی , پشتیبانی و مشاوره آموزشی.(پکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش)

 

روش خواندن با این پکیج آموزشی به چه صورت است؟

برنامه ی پیشنهادی من در پکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش به شما عزیزان جان هفته ایی 2 جلسه آموزش است. یعنی همانند یک کلاس خصوصی که در منزل آموزش می بینید به این صورت که یک دفتر جلوی برای جزوه نوشتن و یادداشت برداری مطالب آموزشی در حین آموزش جلوی خودتون قرار میدین . هر مطلبی که شما آموزش می بینید Pause میزنید و مطالب رو در دفترتون یا همون جزوتون یادداشت می کنید و بعد Play می کنید و به همین ترتیب آموزشتونو در هر بخش ادامه می دید.در پایان هر بخش شما یک جزوه پربار و پرمحتوا رو نو.شتید مانند یک کلاس حتی فراتر از یک کلاس!!!!

 

بعداز آموزش هر قسمت چه اتفاقی می افتد؟ آیا تمرینی داریم؟ یا خودمون باید تمرین کنیم؟

حالا نوبت تمرین و آزمون است. در پکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش بعداز هر بخش آموزشی از شما یک آزمون توسط کتابی که موجود است گرفته می شود. آزمون هربخش متفاوت است مثلا در آزمون بخش یک جملات فارسی را که در مکالمات روزمنره استفاده می شود به انگلیسی باید برگردان کنید. بعداز آن با جواب آن در صفحه بعد در کتاب چک می کنید تا ایراد های خودتونو برطرف کنید. در صورتی که سوالی در اون بخش آموزشی براتون پیش از من در تلگرام یا واتس آپ می پرسید. البته خبر خوبی رو بهتون میخام بدم. این خبر در راستای راحت تر شدن کار شما در امر آموزش و تقویت شما از لحاظ بار روانی و آموزشی است.یک کانال تلگرامی جهت مرور تمرینات و تحلیل درس ها ایجاد کرده ام که دران عضو خواهید شد.

 

آیا برای حفظ لغات برنامه ایی وجود دارد؟

بله درپکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش من به شما میگم که چه لغت هایی رو بخونید و یاد بگیرید ولی از همه مهمتر بهتون میگم با چه روشی لغت ها رو یاد بگیرید که یادتون نره. چیزی که در حفظ لغت مهمه اینه که ما باید جایگاه لغات و مفهوم آن ها را درمکالمات و جملات بفهمیم و پیدا کنیم. در واقع یادگیری لغات بدون یادگیری مکالمات آن و جایگاه و شناخت لحن آن در جملات مانند این است که شما بسیار پولدار هستید و گوشت مرغ میوه سبزیجات حبوبات هرچی بخواین تو زندگیتون دارید ولی به خاطر ندونم کاریتون مریض شدین و نمیتونین اینارو بخورین و طعم واقعی این همه داشته هایی رو که دارید داشته باشید و بچشید.!! بخاطر اینکه فقط این ها رو دارید!!!!! ولی نمیتونید ازشون استفاده کنید که در واقع در این حالت می تونه بسیار مضر باشه براتون یعنی نتیجه عکس میده بهتون آسیب بیشتری میزنه و شمارو خسته میکنه!!! درست نمیگم؟؟؟!!!
بنابراین شما اگر 100 هزار لغت هم بلد باشین ولی جایگاه آن لغات و مفاهیمشو ندونید و نتونید ازشون استفاده کنید بی فایده است و نتیجه عکس می دهد و باعث دلسرد شدن شما می شود.

جمع بندی این قسمت:

بنابراین من در این پکیج آموزشی به شما روش یادگیری لغات را میگم و مهمتر از اون بهتون میگم که چطوری مکالمات آن لغت ها رو یاد بگیرین و در مرحله بعدی بهتون یاد میدم که چطوری لغت های مورد نیازتونو پیدا کنید و از حفظ لغت هایی که براتون کاربردی نداره پرهیز کنید تا ذهنتون شلوغ نشه و اذیت نشه.!

در صورت داشتن سوال های درسی مربوط به بخش های آموزشی آیا پشتیبانی هم توسط استاد می شویم؟

بله قطعا هر سوالی که باشد و مربوط به بخش های آموزشی باشد توسط خودم ( اشکان حامدیان ) پشتیبانی می شوید.

 

آیا مشاوره آموزشی خارج از درس مثلا مربوط به آزمون های کنکوری یا آیلتسی یا تافل دارید؟

بله . من اشکان حامدیان در بخش سوالات متدوال که در وب سایت خودم به ادرس www.KhasEnglish.com مشاوره هایی را در مورد این سوالات داده ام در صورت نبودن جواب و سوال شما در آنجا قطعا هر مشاوره آموزشی باشد و در توان من باشد به شما پاسخ گو خواهم بود.

(همیشه گفته ام و میگویم و خواهم گفت : بهترین معلم ها با قلب هایشان درس می دهند نه با کتاب هایشان)

 

دستاوردهای پکیج شماره یک به چه صورت است و از کجا تا کجا میرسیم بعداز آموزش این 8 جلسه ( یک ماه )؟؟؟؟

یکی از بزرگترین وجه تمایزهای پکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش (Special) دستاوردهایی است که بعداز هر جلسه آموزشی زبان آموزان بدست می آورند. یعنی دیگر سردرگم و گیج نسیتند و می دانند که از کجا تا کجا آموزش دیده اند و میدانند چطور تمرین کنند و چقدر تمرین کنند.
در جلسه اول تا چهارم شروع مکالمات از پایه تا پیشرفته را آموزش میبینید.

 

اما سوال اینجاست که شروع مکالمات چیست؟

منظور من سوالی کردن و پرسشی کردن در زبان انگلیسی است. چرا ابتدا پرسشی کردن؟ اگر توجه کنید زمانی که ما با فردی صحبت می کنیم میبینیم که مکالمه با یک پرسش شروع میشه مثلا میگی: چخبر؟ چه کردی؟ فلان کارو انجام دادی؟ با فلانی صحبت کردی؟ او میاد اینجا؟ چرا نرفتی فلان جا؟؟ و.و..و….و…؟

بنابراین ما احتیاج داریم که ابتدا شروع مکالمه را بیاموزیم و بعد از آن یعنی در جلسه 5 تا 8 زمان های مختلف و لحن های مختلف مانند: لحن ها و مفاهیمِ مثبت و منفی- تاکیدی و غیرتاکیدی مودبانه و بی ادبانه – رسمی و غیر رسمی – دوستانه و غیردوستانه – عصبانی و غیره را میشناسید همواره گفته ام که ساختارها لحن های مختلفی را دارند و برای آنکه ما لحن ها را بشناسیم باید ساختارها را بشناسیم. بننابراین در جلسه 5 تا 8 علاوه بر آموزش زمان های مختلف مفاهیم مختلف را هم می شناسید. همانطور که تا الان متوجه شده اید 8 تا آزمون (یا همان تمرینات) را دارید که بعداز هر بخش از شما توسط کتابی که در این پکیج هست گرفته می شود. حفظ لغت هم که مشکلی ندارید. پیوستگی در آموزش ها و بی نیازی به منابع دیگر باعث اطمینان خاطر شما می شود.بهترین پکیج آموزشی به جرات و با قاطعیت به شما میگم همینه (SPECIAL).

 

چه مهارت های در این پکیج آموزشی با زبان آموزان کار میشود؟

گرامر. مکالمه . ترجمه . حفظ لغات. ( نوشتار را یاد میگیرید یعنی می توانید ایمیلی بزنید با توجه به مطالبی که یاد گرفته اید و در حدی که آموزش دیده اید) (پکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش)

 

آیا مهارت شنیداری و تلفظ در مرحله اول در پکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش کار می شوند؟

خیر. در مرحله اول ماه اول خیر. ببینید یکی از دلایلی که زبان آموزان موفق به یادگیری نمی شوند یا در طی مدت دوره ی آموزشی خود با چالش هایی روبرو می شوند و خسته و دلزده و دلسرد می شوند این است که هر مبحثی رو در زمان مناسب یاد نمی گیرن و مطالب رو بدون برنامه و اصول و بدون پشتوانه یاد می گیرند یعنی دچار پراکندگیِ آموزشی می شوند. پراکنده یاد گرفتن آموزش ها باعث طولانی شدن مدت دوره آموزشی و یا رها کردن آن می شود.

خلاصه براتون جونم بگه که: در این روش مرحله شنیداری رو در مرحله دوم یعنی ماه دوم شروع می کنیم یعنی زمانی که شما پایه و اصول زبان رو به درتی به سمت متوسط و پیشرفته بخش هایی رو آموخته اید و در آن مرحله دوم می توانید با دریافتا یک برنامه دقیق از سمت من به شما شنیداری و تلفظ خودتونو شروع کنید.بنابراین هر آموزشی زمانی دارد که شنیداری و تلفظ در مرحله دوم است.
چیزی که مهم است مرحله اول شما است شروع مکالمات : زمان ها : لحن ها پرسشی ها : شناخت فاعل ها : شناخت افعال کمکی یا فعل های مربوط به آن ها: شناخت لغات مورد نیاز خود در مکالمات و آیتم های دیگر.

 

روزی چند ساعت باید تمرین کنیم تا به دلخواه خود برسیم؟؟؟

در پکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش هفته ایی دو جلسه آموزش دارید (پیشنهاد من است ). یک الی دو روز مثلا جمعه ها یا یه روز دیگه استراحت است که بسته به خودتون داره چند روز استراحتی در برنامه هاتون پیش میاد.
3 الی 4 روز در هفته را باید تمرین کنید و آن 3 الی 4 روز حداقل از 45 دقیقه تا یک ساعت است.
روش تمرینتی هر بخش متفاوت است که به زبان آموزان در یک کانال ویژه جداگانه توضیح داده شده است تا با دستاوردی مشخص بتوانند به راحتی تمرین کنند.

آموزش گرامر و مکالمه با پکیج های خاص : SPECIAL در چند مرحله است؟؟

4 مرحله وجود دارد

مدت دوره آموزشی در مرحله یک : 1 ماه
مرحله دوم: 1 ماه الی 1 ماه و نیم
مرحله سوم : 1 ماه الی 1 ماه و نیم
مرحله 4 : 1 ماه الی 1 ماه و نیم
توجه: اینکه میگم یک ماه الی یک ماه و نیم حداقل و حداکثری آن را در نظر گرفته ام.

 

دستاورد زبان آموزان در پایان آموزش با پکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش چه است؟

زبان آموزان بعد از این 4 ماه براحتی میتوانند هر متنی را که دیدند ترجمه کنند.بخوانند و براحتی ارتباط برقرارکنند ایمیلی بزنند یا متنی را بنویسند اما مهمترازهمه اینها میتواند صحبت کنند یعنی به اصطلاح خودمون : میتونند گلیم خودشونو هر کجای دنیا که باشند از آب بکشند بیرون.
البته تمامی اینها بستگی به برنامه ایی دارد که برای آنها قرار داده ایم اینطور نیست که آنها تمرینی نکنند نخوانند و بخواهند صحبت کنند و یاد بگیرند باید روزی یک ساعت را حداقل وقت بگزارند و قطعا افرادی که طالب یادگیری زبان انگلیسی هستند این وقت را حتی بیشتر هم می گذارند.

ختم کلام را در مورد پکیج آموزش گرامر و مکالمه خاص انگلیش به شما بگویم:

من اشکان حامدیان از شیره ی وجودم با تمام عشقم با تمام انرژی و وجودم به شما زبان آموزان عزیزم در پکیج های تصویری Special آموزش داده ام و با تمام قدرت و پرانرژِی در کنار زبان آموزانم هستم و آن هارا حمایت می کنم تا این مبحثی که برای همه به یک غول بزرگ تبدیل شده را به کنار زده و از آن عبور کنیم.
باهم در کنار هم برای موفقیت آموزشی شما عزیزان , هستم و خواهم بود.