مکالمه زبان انگلیسی سریع

سایت

موبایل

درباره ما

با خاص خاص باشید!

درود
من شخص خاصی نیستم.

اشکان حامدیان هستم , یک معلم زبان انگلیسی که تعهد در برابر کار خود و زبان آموزانم دارم تا به آنها کمک کنم به اهداف آموزشی خود برسند.

فرقی نمی کند می خواهید چه مهارتی را آموزش ببینید:

گرامر یا مکالمه, آیلتس یا تافل, Ept یا کنکوری و یا زبان جامع, من اینجا هستم تا به شما کمک کنم به اهداف آموزشی خود برسید.

باهم, در کنار هم, پیش به سوی برداشتن موانع و آموزشی مفهومی و اصولی.

مدارک و گواهینامه ها

توضیحات بیشتر:

مدرس زبان انگلیسی و با تجربه کاری 8 ساله در بخش های ترجمه و تدریس زبان انگلیسی در تمامی بخش ها که در این حرفه فعال است. در تمامی سطوح و بخش های مختلف مانند گرامر مکالمه و تافل و آیلتس روش های مختلفی را پیاده سازی می کند. متناسب با زبان آموزان مختلف و نوع اهدافی که دارند به آن ها برنامه می دهد و کمک می کند تا به هدف خود برسند.

دارای مدارج آکادمیک: لیسانس آموزش زبان انگلیسی و گواهی های آکادمیک WTG اتحادیه اروپا QAL انگلستان و Professorship اتحادیه اروپا در زمینه مدیریت و روشهای نوین تدریس.

مولف و مدرسِ کتاب و پکیج های تصویری خاص انگلیش که این پکیج ها در سراسر کشور عرضه می شود و زبان آموزان براحتی با این پکیج ها در منزل از پایه تا پیشرفته زبان انگلیسی را می آموزند. از سنین 13 سال تا 60 ساله توانسته اند موفق شوند و با این پکیج ها آموزش ببینند.

زبان آموزان در هر سطحی و با هر هدف و عقیده ایی با روش پکیج های تصویری استاد اشکان حامدیان در 2 ماه به سطح یادگیری مکالمه و در 4 ماه بطور جامع زبان مورد نظر را آموزش می بینند.

در واقع ایراد بزرگی که وجود دارد این است که زبان را زبان آموزان حفظ می کنند استاد اشکان حامدیان این کار را که بر اساس سیستمهای کلیشه ایی انجام می شود رد کرده و انجام نمی دهد. بجای آن زبان انگلیسی را مهندسی معکوس کرده و با شکلی مفهومی ساختارهای گرامری و مکالمات را آموزش می دهد تا زبان آموزان بتوانند هر جمله ایی که می خواهند خودشان تولید کنند و براحتی و بدون فکر کردن صحبت کنند نه اینکه حفظ کنند و بعد یه مدت کوتاه مطالب را فراموش کنند.

نکته مهمی که وجود دارد حفظ دایره لغات و برنامه ی ویژه ایی است که در این پکیج ها توسط استاد حامدیان ارائه شده که به موازات آموزش ساختارهای گرامری و مکالمات دایره لغات مورد نیاز و اساسی را هم زبان آموزان می توانند حفظ کنند . در واقع بر اساس این روش زبان آموزان گرامر را آموزش میبینند تا بتوانند مکالمه کنند و با برنامه ایی که دریافت میکنند و زمان اندکی که در روز قرار می دهند دایره لغات مورد نیاز خود را بالا می برند تا توسط ساختارهایی که یاد میگیرند بتوانند مهارت ترجمه خود را به صورت حرفه ایی بهبود ببخشند و در بخش شنیداری هم در زمان مناسب با برنامه مناسب به جلو خواهید رفت و ختم کلامِ اشکان حامدیان:
با خاص خاص باشید و خاص آموزش ببینید.

آدرس ما در استان گلستان. گرگان. خ ولیعصر. پاساژ قابوسیه. طبقه دوم